18.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 2)
18.00 Tenisz, ATP-torna, Miami (Eurosport 2)
18.15 Jégkorong, Erste Liga: Gyergyói HK–Ferencváros (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Eb-selejtező: Írország–Franciaország (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Eb-selejtező: Hollandia–Gibraltár (Digi Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Eb-selejtező: Magyarország–Bulgária (Digi Sport 3, Prima Sport 2, M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Eb-selejtező: Moldova–Csehország (Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Eb-selejtező: Lengyelország–Albánia (Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, spanyol másodosztály: Malaga–Leganes (Orange Sport 1)
Ismert az a huszonkét klub kiléte, amelyik alkotja a soron következő évadban a labdarúgó másodosztályt. Most is két székelyföldi csapat van a mezőnyben. Igaz, hogy az FK Csíkszereda fennebb lépett, de helyére visszacsúszott a Sepsi OSK.
Új szabályok lépnek életbe a jégkorong Erste Liga 2025–26-os idényétől. A javában zajló játékosátigazolások és hosszabbítások időszakában arról kérdeztük a két székelyföldi csapat és a DEAC képviselőit, miként alkalmazkodnak a változásokhoz.
Nagy erőkkel keresik azt a hároméves kislányt, aki valószínűleg a Nagy-Küküllő folyóba esett csütörtökön. A kislány felkutatására vegyes keresőcsapatokat állítottak fel.
Nem jelent meg újabb, a régi bánya hirtelen beszakadására utaló jel a vízzel elárasztott parajdi sóbányánál a csütörtöki mérések szerint – közölte Petres Sándor Hargita megyei prefektus.
A csíkszentdomokosi születésű, Nyíregyházán szolgáló György Alfréd kamilliánus szerzetes lesz a 2025-ös csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. György Alfréd nem mindennapi élettörténetéről, hivatásáról nyilatkozott több sajtóorgánumnak.
Tizenhat zsák pénzt loptak el a temesvári főpostáról. A energiaügyi minisztert leseggfejezve fenyegetőzött egy volt intézményvezető, mert nem kapta meg a bónuszát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!