8.00 Tenisz, WTA-torna, Melbourne, Ausztrália (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
8.30 Tenisz, ATP-kupa, Sydney, Ausztrália (Eurosport 2)
10.15 Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, Szlovénia (Eurosport 1)
11.30 Alpesi sí, világkupa, Adelboden, Svájc (Eurosport 1)
12.35 Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, Olaszország (Eurosport 1)
13.30 Labdarúgás, Serie A: Venezia–Milan (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
13.30 Labdarúgás, Serie A: Empoli–Sassuolo (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport)
15.00 Női kézilabda, Bajnokok Ligája: Podravka–Dortmund (Digi Sport 2)
15.00 Labdarúgás, La Liga: Vallecano–Betis (Digi Sport 3, Telekom Sport 4, Look Sport 2)
15.30 Labdarúgás, Serie A: Torino–Fiorentina (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
15.30 Labdarúgás, Serie A: Cagliari–Bologna (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport)
15.30 Biatlon, világkupa, Oberhof, Németország (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, Angol Kupa: Liverpool–Shrewsbury (Pro X)
16.30 Síugrás, világkupa, Bischofshofen, Németország (Eurosport 1)
17.00 Női kézilabda, Európa Liga: Nagybánya–Lubin (Digi Sport 2)
17.15 Labdarúgás, La Liga: Sevilla–Getafe (Digi Sport 3, Telekom Sport 4, Look Sport +)
17.30 Labdarúgás, Serie A: Napoli–Sampdoria (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport)
17.30 Labdarúgás, Serie A: Udinese–Atalanta (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
18.00 Férfi kézilabda, világbajnoki selejtező: Románia–Moldova (TVR 1)
18.30 Labdarúgás, Bundesliga: Bochum–Wolfsburg (Digi Sport 3)
18.45 Jégkorong, Erste Liga: Fehérvári Titánok–DVTK Jegesmedvék (M4 Sport)
19.10 Labdarúgás, Angol Kupa: Nottingham–Arsenal (Pro X)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Roma–Juventus (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.30 Labdarúgás, La Liga: Alavés–Bilbao (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport)
19.30 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Voluntari–Craiova (Digi Sport 4, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Inter–Lazio (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, Ligue 1: Lyon–Paris SG (Digi Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Villarreal–Atlético (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.30 Férfi kosárlabda, NBA: LA Clippers–Atlanta (Telekom Sport 3)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Hawaii, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
A portál ezen funkcióinak használatához el kell fogadnia a sütiket.