11.30 Tenisz, Roland Garros, férfi és női egyes (Eurosport1, Eurosport2)
11.30 Torna, Európa-bajnokság, Lipcse, selejtező (M4 Sport)
15.30 Műugrás, Európa-bajnokság, Antalya, férfiak, szinkrontoronyugrás, 10 m, döntő (M4 Sport)
16.00 Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 16. szakasz, Piazzola sul Brenta–San Valentino, 203 km, hegyi befutó (Eurosport1)
18.30 Torna, Európa-bajnokság, Lipcse, férfi selejtező (M4 Sport)
19.00 Teremlabdarúgás, döntő, második mérkőzés: Galaci United–FK Székelyudvarhely (Digi Sport 4, frf.tv)
19.30 Minifoci, világbajnokság, nyolcaddöntő: Románia–Azerbajdzsán (Digi Sport 1)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga, osztályozó, visszavágó: Braunschweig–Saarbrücken (Digi Port 4, Prima Sport 3)
Az első fordulók gyengébb teljesítménye miatt nincs edzőváltási hangulat Csíkszeredában. Az FK elnöke, Szondy Zoltán türelemre inti a szurkolókat. Kifejtette, a vezetőség bizalma töretlen a szakmai stáb felé.
Véget ért Anderson Ceará átigazolási huzavonája: az FK Csíkszereda előző idényének egyik legjobb játékosát csütörtök este bemutatta új klubja, az egyiptomi National Bank of Egypt SC.
Mintegy két hete egy firenzei egészségügyi, illetve Caritas-ellátóközpontban tartózkodik egy iratok nélkül talált nő, aki egészségi problémái miatt nem emlékszik személyes adataira. Azt mondja, Erdélyből származik, családját keresik.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem különösebben érintette meg a Majka néven ismert rappert, dalszövegírót és műsorvezetőt, Majoros Pétert az, hogy erdélyi koncertje előtt sms-ben megfenyegették, a koncertet az ügyvédei tanácsára mondta le – ezt maga Majka nyilatkozta a Blikk-nek.
Rohamtempóban kellene felgyorsítania az államnak az energiatároló kapacitását, ha nem akar blackoutot a közeljövőben. Románia légtere felől érkező drón robbant fel Bulgáriában, nem messze a határtól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!