10.30, 16.45 Forma–2, Azeri Nagydíj (Digi Sport 3, Telekom Sport 2)
12.00 Rögbi, román szuperliga: Temesvári SCM–Nagybányai Știința (TVR 1)
12.00 Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Poznan (M4 Sport)
12.00 Tenisz, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
13.00 Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, időmérő (Digi Sport 2)
15.00 Forma–1, Azeri Nagydíj, időmérő (Digi Sport 1, Telekom Sport 1)
18.00 Kosárlabda, férfi Nemzeti Liga, elődöntő: Kolozsvári U-BT–CSO Voluntari (Digi Sport 2)
21.30 Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő, Belgrád (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, La Liga, osztályozó, Almeria–Girona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1)
22.15 Kosárlabda, NBA-rájátszás (Telekom Sport 1)
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Darvas-Kozma Józsefet, a csíkszeredai Szent Kereszt-plébánia plébánosát megerősítette hivatalában a gyulafehérvári főegyházmegye, Böjte Csaba atyát pedig csíksomlyói lelkésszé nevezte ki. Idén négy új papot fognak felszentelni.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!