A fővárosban rendezett találkozó előtt mindkét alakulat hozta párharcait, így az idei kiírás derbije volt ez a párharc.
A nyitómeccsen viszonylag simán maradt alul a vendégek svéd légiósa, Sebastian Loso. Sokkal kiélezettebb volt György Szilárd találkozója, amelyet a döntő szettben tudott hozni az udvarhelyi asztaliteniszező, így összesítésben egyenlített az ISK-SZAK.
Két 3–1-es hazai siker követte ezt, Tamás Szabolcs és Loso is kikapott, így a Steaua érvényesítette a papírformát, összesítésben is 3–1-re diadalmaskodott.
A György István által irányított alakulat legközelebb december 11-én, vasárnap 16 órától játszik bajnoki meccset, akkor a városi sportcsarnokba a Besztercei VSK érkezik.
A Sepsi OSK csupaszív tulajdonosa, Diószegi László nem szokványos klubelnök. Fontos számára, hogy tisztelettel bánjon a szurkolókkal, időnként megpróbálja részletesebben elmagyarázni nekik döntései okát. Erről és a kiesést követő időszakról kérdeztük.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Több felvétel is nyilvánosságra került a pénteki marosvásárhelyi gyalogátjárós gázolásról. Az egyik sofőr fedélzeti kamerája, illetve egy térfigyelő kamera is rögzítette az esetet.
Az Erbașu építőipari vállalat közlése szerint immár 25 százalékban elkészült az észak-erdélyi autópálya Berettyószéplak–Bisztraterebes szakaszával.
Románia és Ukrajna együttműködik haditechnikai eszközök fejlesztésében, és a romániai vállalatok részt vesznek Ukrajna újjáépítésében – jelentette be hétfőn Ionuț Moșteanu védelmi miniszter, miután tárgyalt Kijevben ukrán hivatali partnerével.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!