A bukaresti együttesben a marosvásárhelyi származású Szőcs Bernadette, Andreea Dragoman, Roxana Istrate és Ioana Băiașu szerepelt.
Szőcs Bernadettének ez a negyedik román bajnoki címe ebben az évben az egyéni, a női páros és a vegyespáros győzelmei után.
„Boldog vagyok, hogy ismét megnyertem a bajnoki címet. Ebben az évben valóra vált az álmom, és minden lehetséges versenyt megnyertem. Idén Andreea Dragoman is mellettem volt, és ő is segít nekem, akárcsak a válogatottban. Úgy játszottam a játékomat, ahogyan akartam” – nyilatkozta Szőcs Bernadette a Román Asztalitenisz Szövetség honlapjának.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
Igazi szupersztár szerződését jelentette be a Csíkszeredai Sportklub pénteken közösségi oldalán: a jégkorongcsapat tagja lett a kanadai Nick Ritchie, aki pályafutása során 519 NHL-meccsen játszott.
Ünnepélyesen átadták a gyimesfelsőloki SkiGyimes Hotel és Wellness négycsillagos komplexumát, amely a magyar kormány támogatásával épült fel, és 55 új munkahelyet teremt a térségben.
Bár joggal döbbentett meg sokakat a csütörtök esti hír, hogy Kolozsvárott egy masszázsszalon ázsiai alkalmazottai körében leprás megbetegedést diagnosztizáltak, éppen Románia az az ország, ahol a mai napig működik lepratelep.
Leprás (Hansen-kór) megbetegedést igazoltak Kolozsváron – jelentette be csütörtök este a bukaresti egészségügyi minisztérium.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!