Balogh Abigél a 14 év alatti lányok óriás szlalom számában a második lett, ugyanitt Péter Zsanett a 11. helyen végzett. Szlalomban Abigél első lett, míg Zsanett a tizedik.
Cseke Péter Márk az U14-es fiúk óriás szlalom számában kiváló versenyzéssel maga mögé utasította az egész mezőnyt, Pantel Eric a hetedik lett, míg Groza Teo a 29.
Az U16-os korosztályban a lányoknál Balogh Bernadett, a fiúknál Szabó Szélyes Szilárd megnyerte az óriás szlalom számot.
A gyergyói eredményeket itt, míg a csíkszeredai eredményeket itt foglaltuk össze.

Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
A Szuperligát szervező Hivatásos Labdarúgóliga nyilvánosságra hozta a felsőház utolsóelőtti fordulójának, illetve az alsóház zárónapjának programját. Utóbbinál több kérdésre csak jövő hétfőn kapunk választ.
Több tucatnyian kerültek kórházba egy Dâmbovița megyei étteremben tartott eseményről ételmérgezésre utaló tünetekkel a vasárnapra virradó éjszaka.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!