12.00 Tenisz, ATP-torna, Monte Carlo (Digi Sport 2, Digi Sport 4, Prima Sport 3)
15.00 Kerékpározás, Abruzzói körverseny, Olaszország (Eurosport 1)
16.45 Kerékpározás, Brabantse Pijl, Belgium (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–CS Mioveni (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Férfi röplabda, román bajnokság: Dinamo–Galac (TVR Sport)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Corvinul–Slobozia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.00 Labdarúgás, NB I.: Ferencváros–Diósgyőr (M4 Sport)
20.00 Férfi kosárlabda, ENBL, négyes döntő: Voluntari–Bakken Bears (Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Paris SG–Barcelona (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atlético–Dortmund (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, skót bajnokság: Dundee–Rangers (Digi Sport 4)
Újabb pénzbírságot szabott ki a fegyelmi bizottság az FK Csíkszeredára a FC Argeș elleni bajnoki mérkőzést követően. A szerdai büntetés sorozatban a negyedik amelyet a székely és magyar szimbólumok használata miatt róttak ki a klubra.
Az FK Csíkszereda keretének átalakítása egyre hangsúlyosabban jelenik meg Ilyés Róbert nyilatkozataiban. A vezetőedző célja, hogy minőségi futballistákkal dolgozzon, ugyanakkor a klub filozófiáját és irányelveit is szem előtt kell tartania.
Kihirdetése helyett megtámadta az államfő az alkotmánybíróságon azt a törvénytervezetet, amely szerint a romániai kluboknak a 2026–2027-es szezontól a hivatalos mérkőzéseken legalább 40 százalékban hazai sportolókat kell szerepeltetniük.
Tiltakoznak a kolozsvári Waldorf iskolába járó gyerekek szülei és a pedagógusok Nemes Ildikó aligazgatónő elbocsátása miatt.
A Tarom eladását tanácsolja a bukaresti hatóságoknak Váradi József, a Wizz Air magyar légitársaság vezérigazgatója, aki szerint a román kormány szereti elherdálni az adófizetők pénzét nem hatékony vállalatokra.
Komoly vádakat emeltek és házkutatások tartottak egy Temes megyei öregotthon állapotának kapcsán. Meglepő összegeket szednek be a kéregetők az utcán.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!