11.50 Motorkerékpár, MotoGP, Holland Nagydíj, időmérő (Digi Sport 4, Prima Sport 1)
12.45 Kerékpár, Tour de France, 1. szakasz, Firenze–Rimini, 206 km (Eurosport 1)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Bad Homburg (Digi Sport 1)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Eastbourne (Digi Sport 2)
16.00 Tenisz, ATP-torna, Mallorca (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
16.30 Tenisz, ATP-torna, Eastbourne (Digi Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő: Svájc–Olaszország (Pro TV, M4 Sport)
20.00 Golf, PGA Tour, Rocket Mortgage Classic, Detroit, 3. szakasz (Eurosport 2)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő: Németország–Dánia (Pro TV, M4 Sport)
23.30 Formula–E, Portland, 1. futam (Eurosport 1)
Biztos pontnak számított a sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat védelmében a szlovák Branislav Ninaj, aki az élvonalból való kiesés után elsőként hagyta el a Sepsi OSK-t.
Teljes gőzzel készül az új szezonra a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság újonca, az FK Csíkszereda. A hargitafürdői edzőtáborban látogattuk meg őket: a keretben több új arc is feltűnt, egy tapasztalt kapus leigazolása pedig már biztos.
Ittas volt sofőr, aki autójával egy motorossal ütközött Kézdivásárhely Kézdisárfalva felőli kijáratánál hétfőn este. A balesetben a motoros életét vesztette, az ittas sofőr pedig elmenekült a helyszínről.
Össztűz zúdul a román jegybank és elemzők részéről a költségvetési hiány csökkentését célzó javaslatok között felmerült pénzügyi tranzakciós illetékre.
Dübörög az autópálya-építés Erdélyben, ám nem mindenhol ugyanúgy pörgő ritmusban, a lassúság pedig végzetes lehet az uniós finanszírozású országos helyreállítási terv részeként épülő szakaszok anyagi fedezete tekintetében.
… medvét gázoltak el az autópályán, emberéletben nem esett kár… és bezárta kapuit Călin Georgescu laza kis neolegionárius egyesülete.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!