Újszentesen rendezték a tornát, ahol a Sánduly Levente, Jenei Barnabás, Mózes Gyula és Mózes Botond által alkotott négyes jól szerepelt, végül csoportja második helyén zárt, így Temesvárral játszik páros mérkőzést a feljutásért.
A Geréb Attila, Karácsony Dániel, Balázsi Csaba és Vetésy Norbert alkotta csapat a hatodik helyen végzett, így számukra befejeződött az idei szezon. Mindkét gárda az udvarhelyi asztalitenisz utánpótláskerete.
A soron következő hétvégén az ifjúsági 1-es korosztály csapatdöntőjét rendezik, ahol a Jenei, Geréb, Karácsony, Mózes B. összeállítással szerepelnek.
Az elmúlt hétvégén pedig a felnőtt együttes szerepelt nagyszerűen Szuperliga második tornáján, a hazai rendezésű sporteseményen a fiúk kiharcolták a felsőházi rájátszást, így biztosan érmes helyen végeznek.
Túlóráznia kellett a Sepsi OSK-nak a CSM Slatina otthonában. A hosszabbításban szerzett találatokkal a háromszékiek idén is ott vannak a labdarúgó Román Kupa csoportkörében.
Alig két héttel a pontvadászat kezdete előtt a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elkészítette a 3. Liga csoportbeosztását. A székelyföldi csapatokat az első két csoportba sorolták, meglepetésre idén először szétválasztották a Kovászna megyei együtteseket.
Egy család öt tagját vették őrizetbe egy Kovászna megyei ügyben: a nyomozók szerint kiszolgáltatott embereket tartottak fogva, munkára kényszerítették őket, és azt is tervezték, hogy pénzért „eladják” az áldozatokat.
Hamarosan egyszerűbbé válhat számos kisebb építkezés és átalakítás Romániában.
A magyar kormány a helyi magyar közösségekkel partnerségben szeretné finomítani, részleteiben kidolgozni a magyarságpolitikáját, a partnerség és a párbeszéd pedig kulcsfogalom ezen a területen – hangsúlyozta Kollai István Kolozsváron.
… egy turista lezuhant a Fogarasi-havasokban, esélye nem volt a túlélésre … és tessék nézni államelnököt rövidgatyóban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!