16.15 Kerékpározás, Benelux körverseny (Eurosport 1)
16.30 Sznúker, európai mestertorna, Nürnberg (Eurosport 2)
18.00 Kerékpározás, Skandináv körverseny (Eurosport 1)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cleveland (Digi Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Európa Konferencia Liga: Zalgiris–Ferencváros (M4 Sport)
19.30 Atlétika, világbajnokság, Budapest (Eurosport 1)
20.00 Labdarúgás, Európa Konferencia Liga: Sepsi OSK–Bodø/Glimt (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.00 Labdarúgás, Európa Konferencia Liga: Farul–HJK Helsinki (Pro Arena)
20.00 Labdarúgás, Európa Konferencia Liga: Dinamo Kijev–Besiktas (TVR 1)
20.00 Golf, PGA-körverseny, Atlanta (Eurosport 2)
Lezárult a divízió I/B jelű jégkorong-világbajnokság Románia számára. Az utolsó meccsen Császár remekelt, 4–1-re nyertek a mieink Dél-Korea ellen, így éremmel térhetnek haza.
Az FK Csíkszereda bebiztosította bennmaradását a Szuperligában, míg a Sepsi OSK kiélezett harcban küzd a feljutásért. Lejártak a hokivébés küzdelmek, kézilabda, asztalitenisz és a Lex Novák is fókuszba került.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Vasárnap délután elfoglalta a magyarfenesi gólyafészket a hajlék tavalyi lakója. A Sáromberkén gyűrűzött 2031-esnek azonban pünkösdire sikerült a királysága, hazaérkezett a fészek idei ura és a tojóval együtt kemény harcok árán visszafoglalták a fészket.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!