15.30 Kerékpározás, spanyol körverseny, La Vuelta (Eurosport 1)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cleveland (Digi Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Young Boys–Galatasaray (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Malmö–Sparta Prága (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dinamo Kijev–Salzburg (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Midtjylland–Slovan Bratislava (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
0.00 Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem (Digi Sport 4)
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
Leesett a kerékpárról egy idős férfi Bodzafordulón péntek délután, a sérültet a SMURD helikoptere szállította Brassóba a helyi kórházból.
A húsvét manapság sokak számára pusztán kulturális, családi összejövetellé, vakációzássá, hosszú hétvégévé vált, holott a kereszténység legnagyobb ünnepéről van szó, amelynek lényege a szenvedés, a halál és az élet az összefonódása.
Halálosan megfenyegette és megtámadta az aradi székhelyű Maros-ártér Tájvédelmi Körzet parkőreit egy fatolvajokból álló csoport.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!