Egyetlen mérkőzést rendeztek vasárnap este a román felnőtt jégkorongbajnokságban. A Sepsi Arénában a házigazda Háromszéki Ágyúsok egygólos előnnyel vonulhattak az első szünetre a Csíkszeredai Sportklub ellen, de a folytatásban a vendégek fordítottak.