A nagy tehetségnek kikiáltott középpályás a PSV Eindhovenben kezdte a karrierjét, Dzsudzsák Balázzsal egy csapatban számos emlékezetes pillanatot szereztek a klub szurkolóinak.
Afellay innen nagy reményekkel szerződött az FC Barcelonához, de egy súlyos térdsérülés miatt nem tudott meghatározó játékossá válni a katalán klubban, ahol mindössze 35 mérkőzés jutott neki, igaz, Bajnokok Ligája-győztesnek mondhatja magát.
Pályafutása során többször is kölcsönadták, játszott a Stoke City, az Olimpiakosz és a Schalke 04 csapataiban, karrierje utolsó állomása pedig nevelőklubja volt.
Tétmérkőzésen több mint egy éve nem lépett pályára, tavaly január 26-án a Twente elleni bajnokin ráadásul kiállították.
A holland nemzeti csapatban 53 alkalommal lépett pályára, hétszer volt eredményes, 2011-ben a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőn is betalált.
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője megszerezte az UEFA Pro Licencet, amely a kontinens legmagasabb edzői képesítésének számít. Az 51 éves szakember közösségi oldalán jelentette be, hogy sikeresen lezárta a többéves képzési folyamatot.
Több százan tüntetnek szerda este a Legfelsőbb Igazságszolgáltatási Tanács (CSM) bukaresti székhelye előtt a Recorder oknyomozó portál dokumentumfilmje nyomán.
Felfüggesztették a Szászsebest Tordával összekötő A10-es autópálya szakaszának végleges átvételét a munkálatok garanciális ideje alatt feltárt „hibák” miatt.
Elsősorban a román főváros lakosainak szánt, erőteljesen ironikus hangvételű szösszenetben érzékeltette a Bukarest és Budapest közötti különbségeket pár nappal ezelőtt egy félig román, félig magyar aradi értelmiségi.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!