Visszatért a győzelem útjára a Sepsi OSK ifjúsági csapata

Horváth Bálint Ottó 2024. október 11., 19:06 utolsó módosítás: 2024. október 11., 19:41

Két vereséget követően újra begyűjtötte a három pontot a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. a labdarúgó 3. Ligában, pénteken délután hazai pályán 3–0-ra győzte le a Viitorul Onești csapatát.

Magabiztosan nyertek hazai pályán. Korábbi felvétel Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A bajnokságot remekül kezdő háromszéki együttes az utóbbi két mérkőzésén vereséget szenvedett a 2-es csoportban, a 7. fordulóban azonban visszatért a győzelem útjára.

Nagy Sándor edző legénysége korán előnybe került a városi stadionban lejátszott találkozón, Kocsis Norbert a 10. percben talált be. Az első félóra végén másodszor is eredményesek voltak a hazaiak, majd a szünet után a harmadik góljukkal végleg eldöntötték a három pont sorsát.

A Sepsi OSK II. magabiztosan nyert, jelenleg négy győzelemmel és három vereséggel rendelkezik, 12 ponttal a szoros élmezőnyben a 4. helyet foglalja el.

Labdarúgó 3. Liga, 2-es csoport, 7. forduló:
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II.–Viitorul Onești 3–0 (2–0).
Gólszerzők: Kocsis Norbert (10.), Mihoreanu Gabriel (28.), Bena Laurențiu (65.).
Sepsi OSK II. Gedő – Ureche, Vereguț, Varga, Bujdosó, Ene, Bena, Mihoreanu, Veress, Cămpean, Kocsis. Cserék: Niczuly Ra. – Folea, Iliescu, Grigore, Nikula, Marin, Lázár. Vezetőedző: Nagy Sándor.