Kurucsai Milán és Benkó Tihamér edzők legénysége a harmadik meccsén is szebeni csapatot győzött le, ezúttal az FC Interstart, szintén kapott gól nélkül.
A csíkiak az első fordulóban 4–0-ra győztek a Nagyszebeni Alma SK vendégeként, majd hazai pályán 9–0-ra verték a Nagyszebeni FC Hermannstadt csapatát.
U16-os Elit Liga, 6. csoport, 3. forduló:
Nagyszebeni FC Interstar–FK Csíkszereda 0–9 (0–5).
Gólszerzők: Orbán Milán 4, Balogh Szilárd 2, Bákai Péter, Buza Balázs és Flavius Colceriu.
A következő fordulóban (május 15.) az FK a Nyárádtői Unirea együttesét fogadja. A csoportnak tagja még a Medgyesi Gaz Metan.
A 2005-ben és később született labdarúgók számára rendezett vetélkedő alapszakaszán 47 csapat vesz rész – földrajzi kritériumok alapján nyolc csoportra leosztva. Minden csoportból csak az első helyezettek jutnak tovább.

A lelátón több alkalommal is nacionalista és magyarellenes rigmusok hangzottak el a hazai szurkolók egy részétől az FC Argeș és az FK Csíkszereda pénteki szuperligás összecsapásán.
Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Teljesen megsemmisült egy mintegy 200 négyzetméteres épület a hétfő hajnalban keletkezett tűzben Madéfalván. A lángokat csaknem háromórás beavatkozás után sikerült megfékezni.
Kevesen vállalkoznának arra, hogy kerékpárral átszeljék Európát. Zsigmond István kolozsvári nőgyógyász szakorvos azonban éppen ezt tette: Lisszabonból indult útnak, és huszonöt nap alatt, közel négyezer kilométer megtétele után érkezett haza Kolozsvárra.
Augusztus 1-jén délután a gázolaj literenkénti ára már 11 lejhez közelített, miután néhány nappal korábban átlépte a 10,5 lejes határt.
Továbbá: megfeneklett egy svájci kirándulóhajó a Dunán, mert elillant alóla a víz. És egy bírónő jogtalanul próbált elcsípni egy legfelsőbb bírósági posztot, aztán mikor rajtakapták, elpárolgott.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!