December elején játszotta utolsó tétmeccsét a háromszéki gárda, azonban nem pihentek a játékosok túl sokat, mindössze két hét szünetet kaptak, ezt követően egyedi edzéstervet követtek és készültek a folytatásra. Nemrégiben újra összegyűlt a keret, szerdán már harmadik felkészülési meccsüket játszották hazai környezetben, a szintén harmadosztályú Brassói Kids Tâmpa együttesét látták vendégül.
A meccs során arra fektették a hangsúlyt, hogy minél több játékos kapjon bizonyítási lehetőséget, minél több taktikát kipróbáljanak és minél hamarabb vegyék fel a ritmust. Nagy Sándor vezetőedző nemrégiben elmondta, hogy összességében pozitív az összkép a Sepsi OSK farmcsapatánál, továbbra is arra fókuszálnak, hogy minél több tehetséges fiatalt kineveljenek és biztosítsanak a felnőtt csapatnak.
A labdarúgó 3. Liga várhatóan márciusban folytatódik, mindössze három forduló maradt vissza az alapszakaszból. A háromszéki klub a Viitorul Onești otthonába látogat majd.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Tiltással nem megy, ezért szabályozással és jó példával kell óvnunk gyermekeinket a digitális világ csapdáitól. Erről szólt az előadás, amelyet Mircea Miclea pszichológus, akadémikus, volt tanügyminiszter tartott a tordaszentlászlói református templomban.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!