A péntek esti összecsapás során a spanyolok nagyon erősen kezdtek, 16 percnyi játék után már kétgólos előnyre tettek szert. Próbálkoztak ugyan a hazaiak, azonban szünet előtt a szépítés sem jött össze. A második félidőben bátrabban játszottak a románok, azonban igazán veszélyes helyzetet így sem sikerült kidolgozni.
A 80. minutumban újabb gólt kaptak, amire nem sokkal később a csereként beálló David Miculescu tudott válaszolni (1–3). A hosszabbításban újra eredményesek voltak a vendégek, így végül 1–4-es spanyol siker született.
A hazaiak csapatában végig a gyepen volt Andres Dumitrescu, Ispas és Gyenge nem kapott lehetőséget.
Legközelebb szeptember 27-én, kedden lépnek pályára a hollandok ellen, a helyszín ezúttal is Kolozsvár lesz.
Betalálnia sem sikerült Örményországban az Universitatea Craiovának, amely a hajrában kapott góllal búcsúzott az Európa Ligától. A Ferencváros magabiztosan verte török ellenfelét, a sikerből Marius Corbu góllal vette ki a részét.
Sorsdöntő mérkőzés vár a Ferencvárosra az Európa Liga selejtezőjében, este a Barcelona is pályára lép. Kosárlabda, kerékpár, atlétika, tenisz és sznúker is színesíti a csütörtöki sportműsort.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Saját kérésére visszahívták állomáshelyéről Balla Tullia Imolát, Románia montreáli főkonzulját, aki két és fél éve látta el a diplomáciai kirendeltség irányítását. A korábban számos kormányzati pozíciót betöltő diplomatát több mindennel megvádolták.
John Ratcliffe, az Egyesült Államok Központi Hírszerző Ügynökségének (CIA) igazgatója a héten Moszkvába tett látogatása során figyelmeztette az orosz tisztviselőket, hogy ne fokozzák a feszültséget a balti NATO-tagállamokkal szemben.
Románia legfontosabb ügye: a péksütemények. Egy lepényállam vajaskifli-gyarmatának franciás hadicsele durrant el...
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!