Az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság szervezői felhívják a 4. Liga nyugati csoportjában, illetve az 5. Liga udvarhelyszéki csoportjában és a 6. Ligában szereplő csapatok figyelmét, hogy változott a huszonharmadik kiírásához érkezett teremtorna időpontja.
A megmérettetést az előzetesen közölt dátumhoz képest egy héttel később, február 14–16. között rendezik meg a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban.
A szervezők január 31-éig várják a csapatok jelentkezését. A benevezés 230 lejbe kerül (szervezési költség), továbbá az együtteseknek mérkőzésenként 12 lej játékvezetői díjat kell fizetniük. A huszonharmadik teremtornán csak a bajnokságokban leigazolt játékosok léphetnek pályára.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Jelen állás szerint nem indulhat a Szuperliga következő idényében az Unirea Slobozia, miután a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fellebbviteli bizottsága elutasította a kérését. A klub a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Megdöbbentő fordulatot vett a már készülő nagybányai akvapark ügye: a bíróság hatályon kívül helyezte a közbeszerzési eljárás eredményéről szóló értesítést, miközben a kivitelezővel már szerződést kötöttek.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!