A háromszéki labdarúgóklub szombaton közleményben reagált a megjelent hírekre, mint írták, a klub vezetősége nem tárgyalt sem Dan Petrescuval, sem az ügynökével. Leszögezték, hogy Leo Grozavu, a csapat vezetőedzője továbbra is élvezi a Sepsi OSK vezetőségének támogatását.
„A csapatnak van edzője és közösen megyünk tovább, hogy a Sepsi OSK bekerüljön a felsőházi rájátszásba. Mindannyian azon dolgozunk, hogy ezt a célt teljesítsük és boldoggá tehessük a szurkolóinkat” – nyilatkozta a klub közösségi oldalán Diószegi László, a Sepsi OSK elnöke.
A Székely Sport megkeresésére a klubelnök úgy fogalmazott, a portálokon megjelentek mind rémhírek, mert amikor még négy forduló van hátra az alapszakaszból, gondolkodni sem szabad edzőváltáson és a játékosok figyelmét elterelni.
Diószegi László úgy véli, mivel Dan Petrescu hazajött Törökországból, ezért a fővárosi sportsajtónak rögtön kellett valami hírt írni róla. Előbb Voluntari-jal hozták szóba, majd leadták, hogy biztosan megegyezett a Sepsi OSK-val havi ötvenezer eurós fizetésért. Közölte, a Sepsi soha nem tud ennyi pénzt kiadni egy edzőnek, de ha lehetősége is lenne rá, akkor sem engedné, hogy valaki ötvenezer eurót kapjon.
Negyedórával a lefújás előtt kettővel vezetett a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában a labdarúgó 2. Liga szombati meccsén. Egy kiállítás átírta a hajrában a forgatókönyvet, pontokat hullajtott a háromszéki együttes.
Mindegyik alsóházi csapat lejátszotta a mérkőzését a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának utolsó fordulójában, így kialakult a rangsor. Az FK Csíkszereda osztályozós helyről és idegenben indítja a play-out küzdelmeit. Mutatjuk az állást és a programot.
A Richter-skála szerinti 3,3-as erősségű földrengés volt vasárnap este tíz óra előtt hét perccel.
Több mint háromezer erdélyi fiatalnak mutat irányt a cserkészet a képernyők uralta világban. Az időtálló értékekre épülő mozgalomról, a Romániai Magyar Cserkészszövetség 35 évéről, kihívásairól és terveiről beszélgettünk Bálint Lajos Lóránt elnökkel.
Zsolnay kerámiával burkolják be a vajdahunyadi vár restaurálás alatt álló Lovagtermének padlózatát, csakúgy, mint bő 130 évvel ezelőtt.
Egy álkommunista megmondót nem érdekel a háború, ahogy a 10 lejes benzin réme se. Az viszont igen, hogy épp mi jön ki az elszabadult hajóágyú csövén, és ezzel mekkorát lehet kaszálni a lájkversenyben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!