Újra fölényesen nyert a Mioveni, lemondott a temesváriak edzője

Székely Sport 2021. április 19., 18:14 utolsó módosítás: 2021. április 19., 23:21

A CS Mioveni győzelmével indult a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának 4. fordulója, a hétfői játéknap első mérkőzésén 4–0-ra nyert hazai pályán a Temesvári ASU Poli ellen.

Fotó: Facebook/CS Mioveni

Az első félidőt követően az Argeș megyei csapat két góllal vezetett, majd a szünet után még könnyebb lett a dolga, mivel a vendégek emberhátrányba kerültek. Ezután a hazaiak hamar megszerezték a harmadik találatukat, majd a végén a negyedikkel beállították a végeredményt.

A találkozó után a playoffban eddig mindössze egy pontot szerzett temesváriak vezetőedzője, Dan Alexa bejelentette lemondását.

A ranglistán harmadik helyen álló Mioveni remekül teljesít a felsőházi rájátszásában, két döntetlen után immár a második fölényes győzelmét szerezte, az előző fordulóban a Dunărea Călărași-t idegenben 5–1-re verte.