Újra dobogón a nyárádtői focicsapat

Székely Sport 2021. október 30., 17:39 utolsó módosítás: 2021. október 30., 17:42

Győzelemmel kezdte a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság visszavágó-sorozatát a Nyárádtői Unirea, és előrelépett a 9-es csoport harmadik helyére.

Fotó: Rab Zoltán

A nyárádtőiek az előző fordulóban a Kolozsvári Sănătatea otthonában szakították meg hárommeccses vereségi sorozatukat, a 10. játéknapon pedig újra idegenben, a sereghajtó Gyulafehérvári Unirea vendégeként játszottak, ahol a rutinos Victor Astafei két találatával nyertek.

A formajavulást mutató Maros megyei csapat egymás utáni második sikerével előrelépett a 9-es csoport harmadik helyére, megelőzve a Kolozsvári Viitorult, amely kikapott az éllovas Vajdahunyadtól.

A Szászrégeni Avântul akárcsak a múlt héten, ezúttal is egy pontot szerzett, Gyulafehérvár után Besztercén is gól nélküli döntetlent ért el, miután Claudiu Bucin két büntetőt is hárított, ezzel egy helyet javított, jelenleg a hatodik.