Újabb nyárádtői győzelem, beérték az éllovast

Horváth Bálint Ottó 2021. szeptember 24., 19:11 utolsó módosítás: 2021. szeptember 24., 23:10

Egymás után a harmadik mérkőzését nyerte meg a Nyárádtői Unirea a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjában, ezzel beérte az éllovas Vajdahunyadi SK-t.

Korai gólokkal megalapozták a győzelmet. Korábbi felvétel Fotó: Rab Zoltán

A bajnokság 5. fordulójának pénteki játéknapján a nyárádtői csapat a gyenge formában lévő Tordai Arieșult fogadta.

A nyárádtőiek gyakorlatilag az első negyedórában eldöntötték a mérkőzést, amikor kétszer találtak be, mindkét gólt az élvonalbeli tapasztalattal is rendelkező Victoraș Astafei szerezte.

A házigazda a szünetig tovább növelhette volna előnyét, de kihagyta negy lehetőségeit. A folytatásban már nem volt annyira nagy a nyárádtői fölény, a vége felé viszont belőtték a harmadikat is, a fiatal Flavius Toboșaru távolról rúgott látványos gólt.

Újabb győzelmével Dan Stupar által irányított a Nyárádtői Unirea pontszámban beérte az éllovas Vajdahunyadi SK-t, amely azonban csak szombaton lép pályára.