A másodosztályú együttes kedden jelentette be a hírt a közösségi oldalán, miszerint sikerült megállapodni a rutinos edzővel, nem sokkal később pedig be is mutatták.
Claudiu Niculescu az FC Voluntari kispadján érte el a legnagyobb sikereit, egy Román Kupát és egy Román Szuperkupát nyert a klubbal.
Az egykori támadó játékosként a Dinamo színeiben háromszor nyert bajnokságot, háromszor Román Kupát, egyszer Román Szuperkupát, valamint kétszer gólkirály lett az élvonalban.
A Jászvásári Poli bejelentett már két igazolást is a nyáron: Gabriel Vaşvari és Răzvan Tincu is aláírt a fehér-lilákhoz, mindketten a Sepsi OSK együttesétől érkeztek.
Labdarúgói pályafutása legnehezebb időszakán megy keresztül a Sepsi OSK nyolc hónapra eltiltott csapatkapitánya, Cosmin Matei. A 34 éves labdarúgó a Székely Sportnak adott exkluzív interjújában elárulta, minden erejével a visszatérésre koncentrál.
Szezonkezdetnek teljesen vállalható, iramos mérkőzést vívott kedden este a Gyergyói Hoki Klub és a Sapientia U23. Az edzőmeccset a várakozások szerint a piros-fehérek nyerték, de az egyetemisták sem lehetnek elégedetlenek.
Alapvető változásokat hoz a kedden hatályba lépő új urbanisztikai törvénykönyv, ami esetenként jócskán megkönnyíti az építkezéseket. Ám elhamarkodott lenne azt gondolni, hogy általánosan lazulnak az előírások. Sőt, lesznek, akik nem fognak örülni.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Bár a Tisza-kormány nemzetpolitikáért felelős illetékese több fórumon is leszögezte erdélyi látogatása során, hogy az új budapesti hatalom nem kíván hozzányúlni a külhoni magyarok szavazati jogához, jelentős nyomás nehezedik rá az anyaországban.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!