A Sepsi OSK vezetőségével folytatott személyes beszélgetés során Cristiano Bergodi jelezte, hogy új kihívásokra van szüksége, így a távozás mellett döntött. A megegyezés értelmében Luigi Ciarlantini másodedző és Ionel Colonel erőnléti edző is elhagyja a háromszéki együttest.
Cristiano Bergodi 2021 októberében érkezett a klubhoz és irányításával a Sepsi OSK kétszer hódította el a Román Kupát – szerdán a Kolozsvári U elleni nagyszebeni döntőben megvédte a tavaly szerzett címét és ezáltal idén is indulhat az európai kupaporondon – és egy alkalommal Szuperkupa-győzelmet ünnepelt, valamint ebben a szezonban bejuttatta a csapatot a bajnokság felsőházi rájátszásába.
A sepsiszentgyörgyi klub a közösségi oldalán közétett közleményben köszönetet mondott az olasz szakvezetőnek és szakmai stábjának az elvégzett munkájukért és sok sikert kívánt nekik a további pályafutásukhoz.
A Sepsi OSK számára vasárnap 21 órától fejeződik be a 2022–2023-as idény, amikor az Universitatea Craiova otthonában játszik a Szuperliga felsőházi rájátszásának 10., utolsó fordulójában.
Fontos döntéseket hozott a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) zürichi éves kongresszusa, ahol nyilvánosságra hozták a 2027-es világbajnokságok helyszíneit és csoportbeosztásait, valamint jelentős versenyrendszer-reformot is elfogadtak.
Visszatér a román élvonalba Marius Ștefănescu. A korábban a Sepsi OSK-ban szereplő szélső a következő idénytől az ezüstérmes klub játékosa lesz.
Négy gyermek és öt felnőtt érintett abban a balesetben, amely szombaton délután következett be az 1-es országúton a Brassó megyei Sárkány és Mundra között, amikor három autó is összeütközött.
Aki ma megtakarított pénzzel rendelkezik, könnyen szembesül a kérdéssel: bankban tartsa, állampapírba tegye, euróban őrizze, vagy hosszabb távú befektetésben gondolkodjon.
Továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet, és gyakorlom az alaptörvényben és a jogszabályokban meghatározott hatásköreimet – jelentette ki Sulyok Tamás államfő vasárnap este a Facebookon közzétett videójában.
Azt nem tudni, hogy a lemondott miniszter ellen kik tervelték ki és hajtották végre az akciót, elképzelhető, hogy ez soha nem is fog kiderülni.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!