Tovább erősítette harmadik helyét a Nyárádtői Unirea

Székely Sport 2021. november 26., 16:34 utolsó módosítás: 2021. november 26., 16:57

Megnyerte tordai kiszállását a Nyárádtői Unirea a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának 14. fordulójának, ezzel megerősítette harmadik helyét a ranglistán.

Archív Fotó: Rab Zoltán

A péntek délutáni találkozón Flavius Toboșaru góljával már a 7. percben előnybe kerültek a nyárádtőiek, majd a házigazdának a szünet előtt sikerült egyenlítenie. A győztes találatot bő húsz perccel a vége előtt szerezte a vendégcsapat Victor Astafei révén, és a végéig már nem adta ki a kezéből a három pontot.

Ezzel a győzelemmel biztossá vált, hogy a Nyárádtői Unirea a csoport harmadik helyén tölti a téli szünetet, amely előtt még egy nehéz mérkőzés vár rá, a következő hétvégén a második Kudzsiri Metalurgistul otthonában játszik. A Fehér megyeiek ugyancsak pénteken az utolsó negyedórában három gólt szerezve 4–1-re nyertek a másik Maros megyei csapat, a Szászrégeni Avântul vendégeként.