A 38-szoros moldovai válogatott csatár 2021 nyarán érkezett Sepsiszentgyörgyre, három év után pedig közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal.
A 25 éves csatár a Torino együttesétől nagy reményekkel érkezett a piros-fehérekhez, ám nem tudott igazán meghatározó támadóvá válni. 2022 szeptemberében a Voluntari-hoz került kölcsönbe, idén januártól fél évig a svájci Stade-Lausanne játékosa volt.
A Sepsi OSK színeiben összesen 50 meccsen mindössze négy gólt szerzett és két gólpasszt jegyzett.
A tranfermarkt.de szerint már megvan Damașcan új klubja, az izraeli Maccabi Petah Tikvához írt alá.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
A pálya egészét hó borítja, a látási viszonyok sem a legjobbak a szombat déli összecsapáson a labdarúgó 2. Ligában.
Nem állt meg rendőrök jelzésére, előbb autóval, majd gyalogosan próbált menekülni egy fiatal Csíkszeredában vasárnapra virradóra. Mint kiderült, ittasan, felfüggesztett jogosítvánnyal vezetett egy lejárt forgalmi engedélyű autót.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel. Háromrészes interjú Aulich Lajos aradi vértanú testvérének ükunokájával.
A szakadó eső ellenére nagyjából kétszázan gyűltek össze hétfő reggel 10 órakor, a bírósági végrehajtó által küldött kilakoltatási felszólításban szereplő végső időpontban a nagyváradi premontrei templom előtt.
A havasalföldi uralkodó erdélyi hódítását sok minden vezérelte, csak az egységes román állam gondolata nem. Egyre izgalmasabb az MCC kolozsvári központjának történész-kerekasztal sorozata.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!