A sport.ro információi szerint a labdarúgó Szuperliga felsőházi rájátszásának 5. fordulójában, szombaton 20.30-tól rendezendő FCSB–Rapid fővárosi rangadó játékvezetője lesz a 39 éves nagykárolyi sípmester.
A találkozó végén Elias Charalambous együttese akár a bajnoki címet is megszerezheti, ám ez függ a többi mérkőzés alakulásától is. Az FCSB jelenleg 13 ponttal vezet a Kolozsvári CFR és az Universitatea Craiova előtt.
Az FCSB 9 év után lehet ismét bajnok a labdarúgó Szuperligában, amennyiben szombaton este legyőzi a Rapidot, míg a Craiova és a CFR legfeljebb döntetlent játszik.
Az ötödik játéknap amúgy pénteken este Ovidiuban kezdődik a Farul–CFR Mérkőzéssel, és vasárnap a Sepsi OSK–Craiova találkozóval zárul.
| 2024. 04. 19. 20:30 | Konstancai Farul Farul | Kolozsvári CFR Kolozsvári CFR | 5-1 |
| 2024. 04. 20. 20:30 | FCSB FCSB | Bukaresti Rapid Rapid | 2-2 |
| 2024. 04. 21. 19:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK Sepsi OSK | Universitatea Craiova U Craiova | 1-3 |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCSB FCSB | 5 | 4 | 1 | 0 | 8-3 | 45 |
2 | Universitatea Craiova U Craiova | 5 | 3 | 0 | 2 | 8-7 | 34 |
3 | Konstancai Farul Farul | 5 | 3 | 1 | 1 | 10-5 | 32 |
4 | Kolozsvári CFR Kolozsvári CFR | 5 | 1 | 1 | 3 | 7-10 | 31 |
5 | Bukaresti Rapid Rapid | 5 | 0 | 1 | 4 | 5-11 | 29 |
6 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK Sepsi OSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 5-7 | 27 |
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
Nagy romboló erejű robbanóanyagot és annak működésbe hozásához szükséges gyutacsokat találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közvetlen közelében – tájékoztatta Aleksandar Vucic szerb elnök Orbán Viktor miniszterelnököt.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!