A 27 éves balszélső legutóbb az Apollon Limasszol játékosa volt, a ciprusi együttessel január 19-én bontott szerződést, szabadon igazolható játékossá vált.
A karcagi születésű labdarúgó az MTK utánpótlásában kezdte a pályafutását, majd a Debreceni VSC akadémiájára került, megfordult a Balmazújváros, Cigánd és a DVSC csapataiban is, majd 2020 szeptemberében külföldre, a török Kasimpasához igazolt.
Ezt követően megfordult a svájci Young Boys együttesében is, majd visszatért a Kasimpasához, ahonnan a Hatayasporhoz került fél évre. Tavaly februárban visszaigazolt a DVSC-hez, majd következett a ciprusi kaland, a Limasszolhoz szeptember 15-én írt alá.
A transfermarkt.de adatai szerint a ciprusi bajnokságban tíz meccsen lépett pályára, ezeken két gólpasszt osztott ki. A magyar válogatottban 14 meccsen szerepelt, egyszer volt eredményes.
A háromszéki klub bejelentése szerint két és fél évre szóló szerződést írt alá.
Magyar sajtóhírek szerint egy másik magyar válogatottal, az olasz másodosztályban szereplő Pisa játékosával, Nagy Ádámmal is tárgyal a Sepsi OSK vezetősége.
Véget ért Anderson Ceará átigazolási huzavonája: az FK Csíkszereda előző idényének egyik legjobb játékosát csütörtök este bemutatta új klubja, az egyiptomi National Bank of Egypt SC.
Pont került Anderson Ceará hosszú ideje húzódó átigazolási történetének végére: a brazil labdarúgó az egyiptomi National Bank of Egypt SC játékosa lett. Az átigazolás részleteiről Rédai Attila, az FK Csíkszereda sajtófőnöke számolt be a Székely Sportnak.
Mintegy két hete egy firenzei egészségügyi, illetve Caritas-ellátóközpontban tartózkodik egy iratok nélkül talált nő, aki egészségi problémái miatt nem emlékszik személyes adataira. Azt mondja, Erdélyből származik, családját keresik.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem különösebben érintette meg a Majka néven ismert rappert, dalszövegírót és műsorvezetőt, Majoros Pétert az, hogy erdélyi koncertje előtt sms-ben megfenyegették, a koncertet az ügyvédei tanácsára mondta le – ezt maga Majka nyilatkozta a Blikk-nek.
Egyre több kolozsvári polgárnak szúrja a szemét a Sétatéren immár tizenegyedszerre megszervezett gigafesztivál. Pedig minden remek lenne, ha a városvezetés betartatná a fesztiválos magánvállalkozókkal a minimális szabályokat.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!