Felejthető meccsel kezdődött a hetedik játéknap a Szuperligában

Székely Sport 2022. augusztus 26., 20:51 utolsó módosítás: 2022. augusztus 26., 21:50

Döntetlennel mutatkozott be a Kolozsvári U kispadján Eugen Neagoe, csapata a labdarúgó Szuperliga 7. fordulójának nyitómeccsén, pénteken kora este az FC Voluntari otthonában játszott 0–0-t.

Erre a teljesítményre egyik csapatnál sem lehetnek büszkék Fotó: Facebook/FC Voluntari

A kiegyenlített, ám helyzetekben nem bővelkedő játékot mi sem bizonyítja jobban, hogy az első félidőben egyik fél sem találta el a kaput. Az U többet próbálkozott, ám pontatlan volt. Az ugyancsak pocsék formában levő Voluntari (egy pont a legutóbbi három meccsén) mindössze egyszer próbálkozott lövéssel.

A meccs során mindkét fél számon kért a játékvezetőn egy-egy büntetőt, ám sem Adrian Cojocaru, sem a videóbíró szobából nem láttak szabálytalanságot a két esetnél.

A játék a második félidőben sem változott, és habár mindkét csapat kicsivel aktívabb volt támadásban, gólt nem láthatott a közönség.

Az U kispadján Erik Lincart váltó Eugen Neagoe tehát döntetlennel kezdett, ez volt a harmadik pontja az újoncnak, míg a Voluntari hiába található jelenleg a középmezőnyben, Liviu Ciobotariu vezetőedzőnek bőven lesz dolga.