A 27 éves Cristi Bărbuț 2021 nyarán érkezett Sepsiszentgyörgyre, a mindkét oldalon bevethető szélső az idei szezonban húsz meccsen játszott és két gólpasszt osztott ki, míg
a Sepsinél töltött időszaka alatt 53 meccsen 1 gól és 5 gólpassz a termése.
A 19 éves George Dragomir 2020 februárjában csatlakozott a háromszékiekhez, és mindössze tíz meccsen lépett pályára a Sepsi színeiben, ő is egy gólt tett be a nagy közösbe.
Idén mindössze két percet töltött tétmeccsen pályán, a Djurgarden elveszített EKL-mérkőzésen.
„Mindkét távozó játékosnak köszönjük a klubért tett erőfeszítéseket, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!” – írják a Sepsi OSK közösségi oldalán megjelent bejelentés végén.
A piros-fehérek szerdán kezdik meg a felkészülést a bajnokság január 20-ai folytatásra, a törökországi edzőtáborukról és barátságos mérkőzéseikről itt írtunk.
Súlyos következményekkel járt Radu Petrescu számára a Petrolul Ploiești–FC Argeș mérkőzésen elkövetett hibája. A román sajtó információi szerint a játékvezetőt 12 fordulóra tiltották el, így számára véget érhetett az idei Szuperliga-szezon.
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
Tavaly tavasszal, bő fél évvel a halála előtt életútinterjút adott a Krónikának Aulich Sándor, a Kovászna megyei Securitate 1973 és 1984 közötti parancsnoka. Az volt a kérése: ne jelenjen meg életében az interjú. Az ezredes december közepén hunyt el.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!