Nina Anca, Románia női U17-es korosztályú válogatottjának szövetségi kapitánya a gyulafehérvári edzőtáborba meghívta az FK Csíkszereda felnőtt csapatának két fiatal játékosát, a kapus Balog Boglárkát és a középpályás Szőke Esztert is.
A válogatott két felkészülési mérkőzésen fogadta Bosznia-Hercegovina hasonló korosztályú együttesét: az első találkozó 1–1-es döntetlennel zárult, a másodikat pedig a vendégek nyerték 1–0-ra.
Szőke Eszter mindkét összecsapáson kezdő volt, és végig játszotta a mérkőzéseket. Balog Boglárka az első meccsen kezdőként lépett pályára és végig a kapuban maradt, a másodikon pedig csere volt.
Románia–Bosznia-Hercegovina 1–1 (1–0).
Gólszerzők: Mihăilesc (38.), illetve Milicevic (79., büntetőből).
Románia–Bosznia-Hercegovina 0–1 (0–0).
Gólszerző: Abdukic (87.).
A romániai U17-es női válogatott október 14-20. között Eb-selejtezőn vesz részt Németországban, ahol a házigazdák mellett Ausztria és Ukrajna lesz az ellenfél.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!