A bundesliga.com oldalon emlékeztetnek, hogy a magyar válogatott hosszú ideig sérüléssel bajlódó középpályása pénteken 224 nappal az átigazolása után lépett először kezdőként pályára az RB Leipzigben, s két remekbe szabott góllal tette emlékezetessé a napot.
– mondta a Stuttgart elleni 4-0-s sikert követően Szoboszlai.
„Mindennap keményen dolgoztam és hittem magamban. Nagyon boldog vagyok a teljesítményem miatt.”
Csapattársa, Emil Forsberg úgy jellemezte a magyar játékost, hogy két fantasztikus gólt szerzett, s biztos benne, hogy még többet fognak látni tőle, mert óriási tehetség.
A 20 éves Szoboszai eddig összesen 107 percet játszott az előző szezonban bajnoki és kupaezüstérmes lipcsei csapatban, és már három gólnál tart.
A szezon egyik leggyengébb teljesítményével rukkolt elé az FK Csíkszereda, ellenfele, az FC Argeș brillírozott, így a listavezető elszenvedte első vereségét a labdarúgó 2. Liga rájátszásában.
Dave MacQueen, a romániai felnőtt jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte bő keretét az április 27-én Sepsiszentgyörgyön kezdődő Divízió 1/A jelű világbajnokságra. A 27 fős keretet a vb előtt szűkítik.
Egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek egy péntekre virradóan történt közúti balesetben a Krassó-Szörény megyei Toplec település térségében.
Idén a megszokottnál jóval kevesebb turista érkezett Erdély több térségébe a húsvéti ünnepekre.
A fene akarta így húsvétra összetiszázni magát, de nehéz szó nélkül elmenni amellett, hogy egyesek épp akkor szeretnék Erdélyt is „elárasztani”, amikor kiderült: a párt EP-képviselői a saját országuk, saját nemzetük ellenében tevékenykednek.
Kutyaadót vezet be egy polgármester. Továbbá két polgármester is rácsok mögött tölti a húsvétot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!