A klub közösségi oldalán közzétett információk szerint a csatár 2013 augusztusától, kétéves megszakítással, szülővárosa csapatában, az NK Tabor Sežana színeiben játszott.
„Eddigi pályafutása során 101 szlovén bajnoki mérkőzésen 19 gólt szerzett. (…) Egyetlen meccs erejéig az európai kupaporondon is bemutatkozott: tizenegy éve a Shakter Karaganda–FK Koper Európa-liga-selejtezőn állt be csereként a 67. percben.
A 177 cm magas játékos középcsatárként, hamis kilencesként és szélsőként egyaránt bevethető, korábbi állomáshelyén gyorsaságával és helyzetfelismerésével tűnt ki. Az FK Csíkszereda mellett egy évre kötelezte el magát, egyéves hosszabbítási lehetőséggel.
Stančič már csatlakozott a Törökországban edzőtáborozó kerethez, és a soron következő felkészülési mérkőzésen bizonyára máris magára ölti csapatunk mezét” – olvasható a csíki klub közleményében.
A rutinos támadó az elmúlt szezonban egészen pazar formában játszott, a szlovén első osztályban 33 bajnokin 10 gólig jutott, majd a bennmaradásért zajló osztályozó során két összecsapás alatt négyszer is eredményes volt.
Megtartotta az odavágón szerzett egygólos előnyét a Kovásznai Kárpátok, történelmi sikert ért el a Csíkszentsimoni KSK ellenében: 3–2-es összesítéssel feljutott a labdarúgó harmadosztályba.
Jó hírt kapott az FK Csíkszereda a Szuperliga új idényének rajtja előtt: a Román Labdarúgó-szövetség sürgősségi bizottsága módosította a versenyszabályzatát, így a csíkiak a következő szezonban is saját stadionjukban rendezhetik hazai mérkőzéseiket.
Két sárga jelzésű figyelmeztetést adott ki hétfőn az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) viharos időjárás, erős szél és jelentős mennyiségű csapadék miatt az ország több megyéjére. A riasztások kedden és szerdán lesznek érvényben.
Kevesebb mint két év alatt megduplázódott a már nyugdíjba vonultaknak vagy az elhunyt tagok örököseinek kifizetett átlagos összeg, amely a romániai nyugdíjrendszer második, magánkezelésben lévő pillérén keresztül érkezik a kedvezményezettekhez.
A jelenlegi 4050 lejről július elsejétől havi 4325 lejre nő a bruttó minimálbér, ami nettóban 125 lejes bérnövekedést jelent. A minimálbér megemelése 1 759 027 alkalmazottat érint.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!