Szászrégen és Nyárádtő is dobogón a 3. Ligában

Horváth Bálint Ottó 2021. szeptember 10., 22:00 utolsó módosítás: 2021. szeptember 10., 22:05

Folytatták remek szezonkezdetüket a Maros megyei csapatok a labdarúgó 3. Ligában, a 9-es csoport 3. fordulójában megnyerték pénteki hazai mérkőzésüket.

Archív Fotó: Beliczay László

A Szászrégeni Avântul a harmadik mérkőzésén is megszerezte a három pontot, ezúttal a Tordai Arieșult múlta felül 1–0-ra. A győztes találatot a 87. percben szerezte, amikor Raul Suciu volt eredményes. A szászrégeniek hibátlan meneteléssel a második helyen állnak a csoportban, csak gyengébb gólkülönbségük miatt szorultak a Vajdahunyadi SK mögé.

A Nyárádtői Unirea fölényes győzelemmel tudta le a Marosújvári SK elleni találkozóját, amelynek elején valamivel több mint tíz perc alatt már kétgólos előnyt alakított ki, végül pedig 4–0-ra nyert. A nyárádtőiek, akik az előző játéknapon alulmaradtak a Besztercei Gloria otthonában, hat ponttal a harmadik helyet foglalják el a tabellán.