A koronavírus-fertőzések miatt eddig két mérkőzését kellett elhalasztani az SZFC-nek a harmadosztályban: a csapaton belüli megbetegedések miatt a Barcarozsnyói Olimpic Cetate elleni kiszállást, míg a Giurgiu keretben történt pozitív esetek miatt az Astra II. elleni hazai találkozót.
Mindkét elhalasztott találkozót újraütemezte a Román Labdarúgó-szövetség, a rozsnyóiak otthonában szerdán 14 órától játszanak Florin Stângă tanítványai, míg az Astra II-t jövő szerdán fogadja a csapat. A két meccs közben pedig megrendezik az idei utolsó fordulót, pénteken délután a CSO Plopeni vendége lesz az udvarhelyi együttes.
Az SZFC a hetedik helyről vág neki a barcarozsnyói kiszállásnak, házigazdája jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg a sereghajtó Brassói Kids Tâmpát.
Kiválóan szerepel a női élvonalban a Puskás Akadémia csapata, amelynek kapuját ősztől az FK Csíkszeredától érkező Tankó Réka Boglárka védi. A felnőtt fociválogatottba is behívott hálóőrrel beszélgettünk.
Idegenbeli mérkőzéssel zárja az évet az FK Csíkszereda, a labdarúgó Szuperliga 21. fordulójában az U Craiova otthonában lép pályára. A házigazdák európai kupabúcsúját kihasználva próbálnak pontot rabolni a piros-feketék.
Hét autó érintett abban a balesetben, amely szombaton délután történt Dálnok községben a 11-es országúton – közölte az országos rendőr-főkapitányság. Jelenleg áll a forgalom a helyszínen.
Tiltakoznak a kolozsvári Waldorf iskolába járó gyerekek szülei és a pedagógusok Nemes Ildikó aligazgatónő elbocsátása miatt.
„Az észak-erdélyi autópálya átka 22 évnyi gyötrelem és szégyen után véget érhet” – állítja a közlekedési projekteket figyelemmel követő szakértőkből álló Pro Infrastruktúra Egyesület.
Komoly vádakat emeltek és házkutatások tartottak egy Temes megyei öregotthon állapotának kapcsán. Meglepő összegeket szednek be a kéregetők az utcán.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!