Szombaton délelőtt a Nagyszebeni Hermannstadt vendége volt a Sepsi OSK. A két erdélyi alakulat szoros mérkőzést játszott egymással, az összecsapás elérte fő célját, azaz fókuszban tartotta a játékosokat. A meccset a Leo Grozavu által irányított háromszékiek nyerték.
A pontvadászat egy hét múlva folytatódik, a Sepsi OSK a Jászvásári Poli otthonában lép pályára, míg a nagyszebeniek az Aradi UTA együttesét látják vendégül.
Labdarúgó barátságos mérkőzés:
Nagyszebeni Hermannstadt–Sepsi OSK 1–2 (0–1),
a vendégek gólszerzői: Rachid Bouhenna és Peter Gál-Andrezly.
Már nem Liviu Ciobotariu a Petrolul Ploiești labdarúgócsapatának vezetőedzője, a gyenge szezonrajt miatt a klub felbontotta a szerződését.
Elkezdődtek a munkálatok Sepsiszentgyörgy új jégcsarnokánál. Az ultramodern létesítmény 2180 néző befogadására lesz alkalmas, emellett a Háromszéki Ágyúsok otthonául szolgál majd, és nemzetközi eseményeket lehet a házigazdája.
Megtalálta a rendőrség azt a kézdivásárhelyi 16 éves lányt, akinek eltűnéséről még április 11-én értesítették a rendőrséget, de mindeddig nem tudták, hol lehet.
Az MI6, azaz a brit külföldi hírszerzés műve lehetett a szerdai lengyelországi dróntámadás, valamint az, hogy szombaton egy orosz drón belépett Románia légterébe – legalábbis ezt állítja egy orosz illetékes.
Miután az akadékoskodása miatt egyelőre kútba esett az E.On romániai érdekeltségeinek a magyar MVM általi átvétele, Sebastian Burduja volt energiaügyi miniszter most azt akadályozná meg, hogy a Napolact tejfeldolgozó a Bonafarm tulajdonába kerüljön.
A parlament folyosóin menekült a riporter kérdései elől a luxus Mercit vezető képviselő. Az erdélyi tájakat népszerűsítő Charlie Ottley állampolgársági dossziéját öt éve tologatják a hivatalokban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!