Betalált az elején, azzal még reménykedik az U Craiova

Székely Sport 2022. április 30., 22:56 utolsó módosítás: 2022. április 30., 23:03

Tovább folytatódik az Universitatea Craiova menetelése a labdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában, ezúttal azonban nem volt meggyőző a győzelme.

Baiaram korai gólja győzelmet ért Fotó: Facebook/Universitatea Craiova

Egy mérkőzést rendeztek szombaton a bajnokság playoffjában, a 7. fordulóban a craiovai együttes az FC Voluntari-t fogadta, amelytől kikapott az idegenbeli találkozón.

A házigazdák korán, a 7. percben vezetéshez jutottak Baiaram fejesgóljával, majd kevéssel ezután Ivan a kapufát találta el. A szünetig még voltak lehetőségeik, de nem tudták növelni az előnyt. A vendégek felejthető játékot nyújtottak az első félidőben, a folytatásban viszont ők voltak az aktívabbak, azonban csak ritkán voltak veszélyesek a kapura.

Az U Craiova sorozatban az ötödik győzelmét szerezte meg a rájátszásban, ezzel három pontra megközelítette az éllovas Kolozsvári CFR-t, és még maradt esélye a bajnoki címre.