A szezont a Bajnokok Ligájában kezdő és az Európa Liga egyenes kieséses szakaszáig jutott együttes nagyjából 15 millió eurós bevételre tett szert, az UEFA-tól érkezett pénz pedig anyagi biztonságot kellene nyújtson a klubnak.
A dolgok azonban nem így állnak, legalábbis erről értesült a Fanatik.ro portál, amely szerint csak idő kérdése, hogy lecsökkentik a labdarúgók fizetését, akik nem kapták meg az utolsó havi bérüket, ennek a határideje március 25-én járt le.
– mondta hétvégén a CFR-hez a télen igazolt Alexandru Chipciu a Digi Sport műsorában.
Másrészt, az európai kupamérkőzéseken kezdő játékosok február óta még mindig várják a fejenkénti 50 ezer eurós prémiumot, amelyet az Európa Liga csoportkörébe jutásért, illetve az ott megszerzett négy győzelemért kellene kapjanak.
A portál információi szerint, az elmúlt napokban az európai szövetség átutalta a kolozsvári klubnak a kupaszereplésért járó pénzösszeg utolsó részletét, nagyjából kétmillió eurót, így a vezetőségnek a fizetések mellett lenne miből kiosztania a prémiumokat is.
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!