A brassói Tineretului stadionban zajlott kedden délután a Hargita és az Argeș megyei másodosztályú együttesek felkészülési mérkőzése, amelyen egyik csapatnak sem sikerült gólt szereznie.
Érdekesség, hogy a Câmpulung Muscel csapatában pályára lépett a brassói születésű Aszalos Richárd, a Székelyföld Labdarúgó Akadémia neveltje. A 23 éves játékos tavasszal a magyar NB III-as Karcag színeiben szerepelt. Az FK Csíkszeredánál a kapusok 3x30 percet játszottak, sorrendben Simon Máté, Karácsony Márk és Albert Hunor védett.
A csíkiak kerete kialakulóban van, többen próbajátékon vesznek részt, az átigazolásokról később dönt a szakvezetés. Az FK Csíkszereda a jövő héttől Ausztriában edzőtáborozik, a 2. liga új idénye pedig augusztus első hétvégéjén kezdődik. A bajnokság programját később készítik el.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Medve végzett egy olasz turistával a Transzfogarasi út Argeș megyei szakaszán – közölték a hatóságok csütörtökön.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!