Pontosztozkodás a Maros megyei fociderbin

Székely Sport 2021. november 19., 17:45 utolsó módosítás: 2021. november 19., 17:50

Döntetlennel zárult a Nyárádtői Unirea és a Szászrégeni Avântul pénteki találkozója a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának 13. fordulójában.

Archív Fotó: Rab Zoltán

A házigazda nyárádtői csapat várta jóval előnyősebb helyzetből a Maros megyei rangadót, hiszen a harmadik helyen áll, míg a szászrégeniek a középmezőnyben találhatók.

Az első negyedóra végén meg is szerezték a vezetést a nyárádtőiek Victor Astafei góljával, és előnyüket sokáig tartották. A győzelmet viszont nem tudták megőrizni, a 65. percben Adrian Murar kiegyenlített, és pontot mentett a vendégeknek.

Ezzel a döntetlennel megszakadt a Nyárádtői Unirea négymeccses győzelmi sorozata, az Avântul pedig immár tíz fordulója képtelen mérkőzést nyerni a bajnokságban.