A vártnál szorosabb mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot a gyergyószentmiklósi gárda, a második félidőben szerzett két góllal verte a Csicsói Ezüstfenyőt, a vendégek a hajrá kezdetén tették szorossá a mérkőzést, de végül nem tudtak pontot szerezni az éllovastól.
Gólzáporos meccsen szerezte meg a győzelmet a Székelyudvarhelyi Golimpiákosz, amely főleg második félidei teljesítményének köszönheti győzelmét. Pontosztozkodás volt Csíkszentsimonban, ahol Agyagfalva csapata a rendes játékidő utolsó percében büntetőből szerzett találattal vitt el pontot Alcsíkról.
Labdarúgó 4. Liga, Hargita megyei csoport, 7. forduló:
Gyergyószárhegyi Bástya–Balánbányai Bányász 1–5 (0–3),
gólszerzők Bernárd Szilárd (61.), illetve Bíró Attila (25., 64.), Ciprian Mitocaru (43., 45.), Silviu Bercea (80.), tudósított Kecseti Pál;
Székelyudvarhelyi Golimpiákosz–Székelykeresztúri Egyesülés 5–3 (2–2),
gólszerzők Bilibók Zoltán (9., öngól), Somolyák Csaba (28.), Bencze Rajmund (55.), Gergely Tamás (65.), Balázsi Csaba (77.), illetve Murvai István (16., 20., 82.), tudósított Vajda Antal;
Gyergyószentmiklósi VSK–Csicsói Ezüstfenyő 2–1 (0–0),
gólszerzők Vékás Barna (67., 76.), illetve Cătălin Dudău (90.), tudósított Péter József;
Csíkszentsimoni FC–Agyagfalvi Lendület 2–2 (0–1),
gólszerzők Tompos Szilárd (63. – tizenegyesből, 78.), illetve Hegyi Attila (11., 90. – tizenegyesből), tudósított Szabó Izabella;
Homoródalmási Homoród–Zetelaki Fenyő 3–1 (2–0),
gólszerzők Gergely Tibor (5., 19.), Majláth Szabolcs (48.), illetve Vincze Róbert (61.), tudósított Papp Levente.
A Székelyudvarhelyi Roseal csapata szabadnapos volt.
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gyergyószentmiklósi VSK Gyergyói VSK | 7 | 7 | 0 | 0 | 37-6 | 21 |
2 | Balánbányai Bányász Balánbánya | 7 | 3 | 3 | 1 | 24-14 | 12 |
3 | Székelyudvarhelyi Golimpákosz Golimpákosz | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-12 | 11 |
4 | Homoródalmási Homoród Homoródalmás | 6 | 3 | 1 | 2 | 16-17 | 10 |
5 | Székelyudvarhelyi Roseal Roseal | 6 | 2 | 3 | 1 | 9-6 | 9 |
6 | Agyagfalvi Lendület Agyagfalva | 6 | 2 | 2 | 2 | 15-13 | 8 |
7 | Csicsói Ezüstfenyő Csicsó | 7 | 2 | 1 | 4 | 14-19 | 7 |
8 | Zetelaki Fenyő Zetelaka | 6 | 2 | 1 | 3 | 10-16 | 7 |
9 | Székelykeresztúri Egyesülés Keresztúr | 6 | 2 | 0 | 4 | 11-19 | 6 |
10 | Csíkszentsimon Csíkszentsimon | 6 | 1 | 2 | 3 | 14-22 | 5 |
11 | Szárhegyi Bástya Szárhegy | 7 | 0 | 1 | 6 | 7-31 | 1 |
A következő fordulóban (október 22–23.): Balánbánya–Almás, Keresztúr–Roseal, Agyagfalva–Golimpiákosz, Zetelaka–Csíkszentsimon és Csicsó–Szárhegy. A Gyergyói VSK csapata szabadnapos lesz.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!