Három versenynap után az U11-eseknél Marosvásárhely, Szováta és Csíkszereda, az U13-asoknál pedig Székelyudvarhely és Csíkszereda csapata veretlen maradt. A szerdai (harmadik) versenynap eredményei.
U11-es korosztály
A csoport: Szovátai SE–Pestszentimrei SK 14–0, Transylvania UK–Csepel USE 1–2, Székelyudvarhelyi FC–Szováta 2–7 és Marosvásárhelyi SE–Csepel 2–0.
B csoport: Kovásznai UK–Nagykanizsai FC 3–2, Gyergyószentmiklósi Jövő FC–Videoton FCF 5–1, FK Csíkszereda–Kovászna 15–0 és Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Videoton 2–1.
U13-as korosztály
A csoport: Szovátai SE–Pestszentimrei SK 6–1, Transylvania UK–Csepel USE 3–1, Székelyudvarhelyi FC–Szováta 4–3 és Marosvásárhelyi SE–Csepel 4–0.
B csoport: Kovásznai UK–Nagykanizsai FC 2–0, Gyergyószentmiklósi Jövő FC–Videoton FCF 10–1, FK Csíkszereda–Kovászna 8–2 és Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Videoton 9–0.
A torna csütörtökön és pénteken 9–13 óra között folytatódik. Az U11-es csapatok az Erőss Zsolt Aréna melletti műgyepes pályán játszanak, az U13-asok mérkőzéseit pedig a Márton Áron és Segítő Mária gimnáziumok mögötti, Kós Károly utcai műgyepes pályán. A díjkiosztó ünnepséget pénteken 14 órára tervezték, ennek helyszíne az Erőss Zsolt Aréna melletti műgyepes pálya.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Idegenlégiósai és több alapembere nélkül lépett jégre vasárnap késő este Bukarestben a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapata. A kék-fehérek becsülettel küzdöttek, de a Red Hawks hatékonyabb volt és végül 6–4-re győzött.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Botrányos körülmények között zajlott le a labdarúgó V. Liga Kolozs megyei kupadöntője, amelyen a házigazda mócsi Speranța Rromi 2016 játékosai és szurkolói rátámadtak az ellenfél, a kolozsvári Juniorul csapatának tagjaira és azok drukkereire.
Erdélyi személyek is Dubajban rekedtek a háborús közel-keleti helyzet miatt.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!