A 24 éves román játékos 2022. nyarán érkezett a piros-fehérekhez, az idei szezonban 31 tétmeccsen kapott bizonyítási lehetőséget, ezalatt három találat és egy gólpassz került a neve mellé. A legutóbbi bajnokit követően összeszólalkozott a vezetőedzővel, azonban Hadnagy Attila, a klub sportigazgatója cáfolja a hírt, miszerint ez a távozásának az oka.
„Előrehaladott tárgyalásokat folytatunk a lengyel együttessel, ez egy nagyszerű lehetőség számára. A szezon végéig kölcsönben a Stal Mielec színeiben folytatja Ion Gheorghe, azonban a szerződés magába foglal egy vásárlási opciót is. A távozásának semmi köze az FCSB elleni mérkőzés végén történtekhez” – nyilatkozta Hadnagy Attila a GSP.ro portálnak.
A középpályás távozását a Sepsi OSK szombaton délelőtt a közösségi oldalán hivatalosan is bejelentette.
Szombaton délután lezárult a 2. Liga alapszakasza, kialakult a felső- és alsóházi rájátszás mezőnye. A mindig jól értesült Emanuel Roșu sportújságíró pedig arra hívta fel a figyelmet, hogy a Bihar FC nem kaphat feljutási jogot a Szuperligába.
A Gyergyói Hoki Klub lezárta a Csíkszeredai Sportklub elleni Erste Liga-negyeddöntőt. Hétfőn este a Vákár Lajos Műjégpályán a címvédő 4:0-s összesítéssel jutott az elődöntőbe, míg a kék-fehérek pontot tettek az idényre.
Két ember életét vesztette egy közúti balesetben a Kovászna megyével szomszédos Buzău megyében, miután egy személyautó és egy haszongépjármű összeütközött.
Tragikus hirtelenséggel elhunyt Schwartz Róbert, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) országos alelnöke – közölte kedden Facebook-oldalán a szervezet.
Politikai és jogi lépéseket helyezett kilátásba Teherán Romániával szemben annak nyomán, hogy Bukarest logisztikai támogatást hagyott jóvá az Egyesült Államoknak az Irán ellen folytatott katonai fellépés keretében.
George Simion egyszerű futballhuligánból mindössze néhány év alatt lett az ország legnépszerűbb politikusa. De hogyan?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!