Az első félidőben még nem született gól, de a mérkőzés második felében a felső-háromszékieknek sikerült megszerezniük a vezetést: Gáll szögletrúgását Gazda József fejelte be a kapuba, aki ezzel beállította a végeredményt is.
A KSE együttese az utóbbi két mérkőzésén nem tudott betalálni, de ezúttal összejött a gólszerzés. A kézdivásárhelyi csapat jelenleg az 5-ös csoport alsóházának 2. helyén áll, és a következő meccsét CSO Plopeni ellen játssza idegenben.
2022. 04. 22. 17:00 | Kézdivásárhelyi SE KSE | Nagyszebeni Hermannstadt II. Hermannstadt II. | 1-0 |
2022. 04. 22. 17:00 | Brassói SR Municipal Brassói SR | Brassói Kids Tâmpa Brassói Kids | 2-1 |
2022. 04. 22. 17:00 | CS Blejoi CS Blejoi | CSO Plopeni CSO Plopeni | 5-1 |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS Blejoi CS Blejoi | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-4 | 32 |
2 | Kézdivásárhelyi SE KSE | 4 | 2 | 1 | 1 | 4-1 | 29 |
3 | CSO Plopeni CSO Plopeni | 4 | 2 | 1 | 1 | 4-5 | 24 |
4 | Brassói SR Municipal Brassói SR | 4 | 3 | 1 | 0 | 6-2 | 23 |
5 | Nagyszebeni Hermannstadt II. Hermannstadt II. | 4 | 0 | 1 | 3 | 1-7 | 23 |
6 | Brassói Kids Tâmpa Brassói Kids | 4 | 0 | 1 | 3 | 2-8 | 14 |
Csupán egyetlen meccsen kapott bizonyítási lehetőséget Kovács István az idei klub-vb-n, miután nagyot hibázott a PSG–Atletico Madrid (4–0) csoportmeccsen. A FIFA játékvezetői bizottság elnöke elárulta, hogy a testkamera felvételei segítettek a döntésben.
Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését a labdarúgó 2. Liga rajtjára hangoló Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, szombaton délben a Ceahlăul Piatra Neamț vendége volt.
Nem szokványos látvány ami egy jégeső után maradt július 12-én a Neamț megyei Vânători-Neamț faluban és környékén.
“I would like to speak with Romania’s new president as soon and as extensively as possible, because we have shared issues within the European Union, and the interests of Romanians and Hungarians often align," Prime Minister Viktor Orbán told Krónika.
Tavaly öt év után először fordult elő, hogy több romániai távozott Németországból, mint ahányan odaérkeztek.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!