Miután szerdán két jelölttel, Bölöni Lászlóval és Costel Gâlcăvel sem sikerült egyezségre jutni, a Sepsi OSK-nál tovább keresik a 10. forduló után távozó Leo Grozavu vezetőedző utódját. A Pro Sport portál úgy tudja, a székelyföldi labdarúgóklub vezetői közel állnak ahhoz, hogy megállapodjanak Cristiano Bergodival.
A csütörtökön megjelent sajtóhír szerint Diószegi László klubelnök már tárgyal az olasz trénerrel, aki jelenleg a legesélyesebb a posztra. A Sepsi OSK első embere remek megoldásnak tartja Bergodit a piros-fehérek kispadjára, mivel a talján mester jól ismeri a román labdarúgást.
A Sepsi OSK vezetői már el is fogadtak két Bergodi által javasolt stábtagot, ami azt jelezi, hogy a felek között előrehaladott tárgyalások zajlanak. Diószegi László elküldte végső ajánlatát Bergodi ügynökének, így hamarosan akár kinevezhetik a háromszéki csapat új vezetőedzőjének.
Cristiano Bergodi 2005-ben a Bukaresti Național együttesénél kezdte romániai kalandját, később a Kolozsvári CFR-t, a Bukaresti Rapidot, a Jászvásári Polit, a Steauát is irányította. 2010-ben hazájában folytatta karrierjét, aztán 2015-ben visszatért a Rapidhoz, ahonnan a Marosvásárhelyi ASA-hoz vezetett az útja, egy modenai kitérő után a Voluntari-nál, legutóbb pedig az Universitatea Craiovánál tevékenykedett.
Az 56 éves Bergodi 2007-ben megnyerte a Román Labdarúgó Szuperkupát a Bukaresti Rapid vezetőedzőjeként, a Transfermarkt statisztikái szerint a román élvonalban eltöltött 11 szezonja során összesen 157 bajnokin vezette csapatait, a mérlege pedig 65 győzelem, 39 döntetlen és 53 vereség.
Súlyos következményekkel járt Radu Petrescu számára a Petrolul Ploiești–FC Argeș mérkőzésen elkövetett hibája. A román sajtó információi szerint a játékvezetőt 12 fordulóra tiltották el, így számára véget érhetett az idei Szuperliga-szezon.
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!