Nyolc perc alatt rúgott mesterhármast Oroszországban a nagykárolyi focista

Horváth Bálint Ottó 2020. október 21., 20:08 utolsó módosítás: 2020. október 21., 20:09

Az orosz élvonalban szereplő FC Ural nagykárolyi származású labdarúgója, Bikfalvi Erik három góljával továbbjutatta csapatát az Orosz Kupában.

Bikfalvi Erik Fotó: Facebook/FC Ural

A 32 éves középpályás szerdán délután a másodosztályú Veles elleni kupamérkőzés 86. percében büntetőből egyenlített, majd a 89., illetve a 90+4. percben újabb két alkalommal talált be – utolsó góljánál a félpályáról lőtt az üres kapuba –, ezzel a jekatyerinburgi együttes 3–1-re győzött, és bejutott a kupa nyolcaddöntőjébe.

Bikfalvi Erik remek formában játszik az Uralnál a szezon elején, az orosz Premjer Liga eddigi tizenegy fordulójában háromszor volt eredményes. Ennek ellenére csapatával csak a 13. helyen állnak a tizenhat klubot felvonultató bajnokságban.