Nyertes forduló: Szászrégen idegenben, Nyárádtő otthon győzött

Székely Sport 2020. október 17., 17:52 utolsó módosítás: 2020. október 17., 17:57

Mindkét Maros megyei csapat begyűjtötte a három pontot a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának 6. fordulójában.

Megerősítették harmadik helyüket a nyárádtőiek. Archív Fotó: Haáz Vince

A Nyárádtői Unirea még pénteken pályára lépett, az újoncok meccsén házigazdaként 2–1-re győzte le a Marosújvári SK-t. A Szászrégeni Avântul szombaton délután fölényesen, 4–1-re múlta felül vendégként a Gyulafehérvári Unireát.

A két Maros megyei csapat egymást követi a tabella élmezőnyében, a nyárádtőiek a harmadik, a szászrégeniek a negyedik helyen állnak. A csoportot a hibátlanul menetelő Kudzsiri CSO vezeti, megelőzve a Dési Unireát.

Labdarúgó 3. Liga 9-es csoport, 6. forduló:

Nyárádtői Unirea–Marosújvári SK 2–1 (1–0).
Gólszerzők: Sebastian Bucur (15.), Victor Caliani (84.), illetve Florin Socaci (82.).

Gyulafehérvári Unirea–Szászrégeni Avântul 1–4 (1–2).
Gólszerzők: Alexandru Giurgiu (11., büntetőből), illetve Adrian Murar (6., 67., mindkettőt büntetőből), Vlad Bujor (35.), Ovidiu Covaciu (90+1.).