Akárcsak az előző négy meccsen – három bajnoki és egy Román Kupa-találkozó –, a Petrolul ellen is Gyenge Szilárd áll majd a Sepsi OSK kapujában. A cserejátékosok között csak a 34 éves Dinu Moldovan és a fiatal Gedő Hunor található kapusként, Niczuly Roland kimaradt a nevezettek közül.
Az OSK csapatkapitánya idén korábban két meccsen nem volt a nevezettek között – a Kolozsvári U elleni bajnokin, illetve a Gyulafehérvári Unirea elleni kupameccsen.
Arról egyelőre nincs információnk, hogy edzői döntés, vagy sérülés áll Niczuly Roland kimaradása mögött.
A Petrolul elleni kezdőcsapat: Gyenge – Ciobotariu, Ninaj, Dumitrescu, Haruț, Sota, Kallaku, Omar, Ștefan, Alimi, Coman. Vezetőedző: Valentin Suciu.
A mérkőzés szombaton 18.30-kor kezdődik.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!