A CFR a harmadik kalapból várta a sorsolást, végül az A csoportba került, ahol az olasz AS Roma, a svájci Young Boys és a bolgár CSZKA Szófia lesz az ellenfele.
Az AS Roma régi ismerős a kolozsváriaknak, hiszen a Bajnokok Ligájában két idényben is találkoztak.
A 2008–09-es szezonban az olaszok otthonában Emmanuel Culio duplájával aratta történelme első győzelmét a CFR (2–1).
A kolozsvári visszvágón 3–1-re nyertek Tottiék. A 2010–11-es szezonban is egy csoportban szerepelt a két együttes a BL-ben, Rómában 2–1-es hazai győzelem született, míg Kolozsváron 1–1-es döntetlen.
Az egyik legkiegyenlítettebb csoportba került az AC Milan, amely a Celtickel, a Sparta Prahával és a Lille-lel mérkőzhet meg a H jelű négyesben a továbbjutásért.

A lelátón több alkalommal is nacionalista és magyarellenes rigmusok hangzottak el a hazai szurkolók egy részétől az FC Argeș és az FK Csíkszereda pénteki szuperligás összecsapásán.
Nyolc fiatal jégkorongozó kerül be az Erste Liga és romániai bajoki címvédő Gyergyói Hoki Klub csapatába, és hazai edzők dolgoznak mostantól a szakmai stábban. A piros-fehérek tavalyi keretéből és a szakemberek közül is rangos nevek távoztak.
Baleset történt Csíkszereda Csíkszentkirály felőli kijáratánál szombat este, rövid ideig torlódás alakult ki az érintett szakaszon.
A Ceutából érkező felvételek bizonyítják, hogy az ellenőrzés nélküli illegális bevándorlás konkrét veszélyt jelent az európai határok biztonságára – hangoztatta Giorgia Meloni olasz kormányfő.
Kevesen vállalkoznának arra, hogy kerékpárral átszeljék Európát. Zsigmond István kolozsvári nőgyógyász szakorvos azonban éppen ezt tette: Lisszabonból indult útnak, és huszonöt nap alatt, közel négyezer kilométer megtétele után érkezett haza Kolozsvárra.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!